• Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • +370 638 90009

Grakštūs namų fasadai, kostiumuoti nekilnojamo turto agentai, išskirtiniai bankų pasiūlymai su „tik jums naudingu“  pirkiniu. Ir klausiate kuo gi čia dėta termovizija ? Nieko sudėtingo apie paprastą būdą pamatyti jūsų „svajonių būsto“ broką nepapasakosime. Pagaliau viskas kas genialu yra paprasta. Termovizija - bet kokio objekto, šilto ar šalto, temperatūrinė analizė skaitmeninėje formoje. Brokas tampa matomas iš nesudėtingai ir paprastai suformuotos termovizoriumi termonuotraukos.

Tenka susidurti praktikoje su klientų įvairiais pageidavimais. Kolegos užsiimantys panašia veikla, siūlo kiekvienos nuotraukos paaiškinimus surašyti... Mūsų sertifikuota ir Europos sąjungos visus reikiamus sertifikatus įranga daro tokias nuotraukas, kad dažnu atveju, paaiškinimų net nereikia. Gamintojas padaręs tokį formatą, kuris turi savyje maksimaliai reikiamą informaciją tiek profesionalui, tiek eiliniam vartotojui užsakiusiam termoviziją, kaip pagalbininką taupant pastato energiją. Šildymo kainos tampa „ galvos skausmas“ arba solidžia eilute išlaidų kiekvieno pastato, o vėliau ir jo savininko kišenės.


Termovizija užsiimame jau ketvirtą sezoną, todėl sukaupta ne tik patirtis tikrinant objektus, bet ir klientų lūkesčiai atliekant paslaugą. Patirtis mūsų specialistų neapsiriboja vien tik termovizijos praktika, bet ir labai stipriai padeda faktas, jok atlieka termovizinius tyrimus statybose betarpiškai dirbantys žmonės. Vienas požiūris specialisto turinčio praktiką ir sertifikatą darbui su termozoriais, ir kardinaliai kitoks priėjimas prie problemos praktikų ne vieną dešimtmetį stačiusiems tai, kas dabar tikrinama. Šį unikalią specialistų patirtį ir norėtumėm jums perduoti kaip paslaugą. Investicija nėra tokio dydžio, po kurios jums teks abejoti  „ar buvo verta ?“. Praktika įrodė – verta ir atsiperka priklausomai nuo objekto dydžio per kelias dienas arba per mėnesį !

Kuomet verta susimąstyti apie termoviziją ?

1. Prieš namo pirkimą, nes tik jums yra aktualu prekės kokybė. Bankui aktualu jūsų mokėjimo pastovumas, nekilnojamo turto agentas suinteresuotas procesu pardavimo ir komisiniais, pardavėjas kapitalizmo sąlygomis nesakys jums kur surasti geresnę investiciją – savą prekę girs kaip geriausią.
2. Vykdote remonto arba statybinius darbus savo name arba bute. Patikrinti pastato sandarumą ir potencialiai įtartiną broką, be termovizijos bus žymiai sunkiau. O paaiškinti statybininkui ką taisyti gali būti neįmanoma. Jums šalta, o statybininkas sakys priešingai. Ir abi puses suprasti galima. Mūsų paslauga yra sprendimas visoms suinteresuotoms pusėms.
3. Norite parduoti savo būstą. Tai gal būt būtų jau tarsi gero tono taisyklė, kuomet prekės vertė yra pagrindžiama akivaizdžiais faktais, o ne mistiniais žodžių rinkiniais „ statėm sau“. Samprata „statėm sau“ retai yra tas pats kaip samprata „stačiau pats“ ir pridedamas diplomas. Juk kai stato žmogus statybininkas yra viena, o kuomet kitos specialybės darbuotojas bando sukontroliuoti procesą su kuriuo susiduria pirmą kartą, pasekmės yra visai kitokios, turint omenyje broką. Akivaizdų broką pamatys kiekvienas, o paslėptą broką pamatysime mes.

ziema.namukasKą  termovizija gali patikrinti Jūsų objekte?

1. Bendras fasado vaizdas,
2. Kiekvienas langas atskirai,
3. Durys ,
4. Sienos pastato viduje,   
5. Grindinis šildymas ( poreikiui ar problemai esant)
6. Stogas,
7. Pamatai.