• Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • +370 638 90009
Moduliniai pastoliai

Moduliniai pleištiniai pastoliai (kitaip vadinami "mūrininkų" pastoliai, arba moduliniai pastoliai), skirti senamiesčių fasadų renovavimo darbams, taip pat  labai patogūs mūrijant namo sienas. Statybose šį pastolių grupė dažnai vadinama "mūrininkų" pastoliais.  Modulinių-pleištinių pastolių konstrukcija patogi. Pasinaudoję šiais pastoliais, lengvai įgyvendinsite įvairiausius architektūrinius sumanymus.  Net ir pačią sudėtingiausią statybinę idėją įgyvendinsite su moduliniais-pleištiniais, arba „mūrininkų“ pastoliais.

 

UAB "ES BALTIC" nuomoja tiek fasadinius, tiek modulinius pastolius ištisus metus. Esant poreikiui privažiuojame į objektą ir vietoje atliekame matavimus ir konsultacijas ne tik pastolių nuomos bet ir šilumos nuostolių klausimuose. Žemiau pateikiame pastolių nuomos kainas ištisiems metams. Sezoniškumas egzistuoja ir mūsų šalyje, todėl tikimės kad ši kainų lentelė bus Jums naudinga. Dažniausiai užduodamas klausimas yra "kaip skaičiuojama pastolių nuomos kaina?", todėl trumpai nortumėme apie tai papasakoti.

UAB "ES BALTIC" skaičiuoja siekiamą darbininko aukštį dirbant su pastoliais. Jei jūs stovite ant dviejų metrų aukščio esančio pakloto, Jūsų siekiamas aukštis yra keturi metrai. Kai kurie užsakovai dėl to piktinasi sakydami, jok pastolių kvadratūra turi būti skaičiuojama be paskutinio aukšto, bet darbo saugos reikalavimai aiškiai nurodo, jok paskutiniame aukšte turi būti apsauginiai porankiai, šoninės apsaugos ir kitos reikalingos pastolių dalys užtikrinančios saugų darbą objekte. Todėl komplektuojant paskutinį aukštą reikia lygiai taip pat kaip ir visus kitus žemiau esančius pastolių aukštus.
Daugiau informacijos: https://www.apstatyba.lt/pastoliu-nuoma-moduliniai-ir-fasadiniai-pastoliai-megejui-ir-profesionalui-242