• Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • +370 638 90009

Fasadinių pastolių nuoma

Fasadiniai pastoliai

Fasadinių pastolių nuoma Jūsų objekte bus reikalinga visuomet jei naujas namas pastatytas ir reikalinga apšiltinti fasadą, atlikti stogo pakalimus, o gal pas jus reikia atlikti einamajį remontą aplink namo fasadą. Turime platų asortimentą vertikalių rėmų nuo pusės metro iki divejų metrų, kurie leis maksimaliai prisitaikyti prie sudetingesnių namo fasado konstrukcijų, kuomet bus reikalingi nestandartiniai pastolių išdėstymo sprendimai. Nuomodami fasadinius pastolius taip pat galime pasiūlyti pasirinkimą komplektuojant paklotus medinius arba plieninius.

Kiekvienam pasirenkant paklotus savas požiūris. Iš praktikos žinome, kad medinius paklotus kolegos vertina kaip tvirtesnį pagrindą, nors tai tik subjektyvi nuomonė, plieniniai paklotai tvirtumu mediniams nenusileidžia. Su mediniais paklotais, atliekant fasado tinkavimo darbus, tinkas nekrenta žemesnėse pastolių sekcijose darbininkams ant galvos. Nors kaip visada mediniai fasadinių pastolių paklotai turi ir trūkumų. Mediniai paklotai lyginant su plieniniais paklotais yra sunkesni. Plieninius paklotus lengviau pakrauti ir iškrauti ne tik dėl svorio skirtumo ( plieniniai paklotai lengvesni) , bet ir dėl to, jok plieniniai paklotai turi metalines rankenas, leidžiančias patogiai perkrovimo metu naudotis įranga. Plieninių paklotų montavimas dirbant aukštyje dėl mažesnio svorio taip pat privalumas. Sunku vienareikšmiškai atsakyti į klausimą " kurie paklotai geresni ? " . 

Pastoliai komplektuojami su visais apsauginiais elementais, skirtais darbui aukštyje. Nelaimingi atsitikimai, dirbant su pastoliais aukštyje, nėra retas atvejis statybų aikštelėje, todėl atsargumas ir kompetencija visuomet turi eiti priekyje dirbant su fasadiniais pastoliais objektuose. Prie fasadinių pastolių nuomos galime pasiūlyti pastolių tinklelį, tai efektyvus sprendimas apsaugant Jūsų darbuotoją nuo saulės spindulių vasarą ir lietaus visais metų laikais dirbant. Be to tinklelis, dirbant su fasadiniais pastoliais, leis objekte montuojant šiltinimo medžiagas, lokalizuoti atliekų pasklidimą po statybvietę. Ir praktiška ir efektyvu darbe. Be to tinklelis šiuo metu pakankamai pigus.

Fasadinių pastolių pagrindinių dalių išmatavimai yra sekantys.

Vertikali atrama 80 centimetrų

Vertikalus pleninis rėmas nuo 0,5 m. iki 2.0 m.

Paklotas medinis arba plieninis 3 metrai, dedami 2 paklotai tarp dviejų rėmų.

Paklotas su kopėčiomis su aliumininėmis kopetėlėmis 3 metrai ilgio, tarp rėmų dedamas vienas.