• Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • +370 638 90009

Pastoliai nuomai - reikalinga paslauga šiuo metu kiekvienoje statybų aikštelėje. Šiame skyriuje susipažinsite su pastolių nuomos įpatumais, privalumais, kainomos ir kita naudinga informacija apie pastolių nuomą. Ir visa tai vienoje vietoje. Pastolių nuoma - patogus būdas pasiekti rezultatą profesionalui ir megėjui. Jei tenka kas penkis ar dešimt metų perdažyti namo fasado dailylentes, perdengti stogą ar paremontuoti pakiurusį stogą - pastolių nuoma yra geriausia išeitis. Pirkti pastolius namų ūkiui visiskai neapsimoka ir pastoliai gulintys garaže ir naudojami tik kartą per dešimtmetį išties atrodo brabangos, o ne butinybės reikalas. UAB "ESBALTIC" nuomoja tiek fasadinius tiek modulinius pastolius kiaurus metus. Gal būt sausio mėnesį spaudžiant šaltukui fasadiniai pastoliai nebus reikalingi, bet žiema juk pas mus ne kiaurus metus. Susisiekus su mūsų įmone elektroniu paštu arba telefonu pabandysime įvertinti jūsų poreikį pastolių kiekiui. Jei pateiktumėte užsakymo metu kuo platesnę informaciją apie objektą sąmatos pateikimas būtų nepalyginimai greitesnis. Esant poreikiui privažiuojame į objektą ir vietoje atliekame matavimus ir konsultacijas ne tik pastolių nuomos bet ir šilumos nuostolių klausimuose. Žemiau pateikiame pastolių nuomos kainas ištisiems metams. Sezoniškumas egzistuoja ir mūsų šalyje, todėl tikimės kad ši kainų lentelė bus Jums naudinga. Dažniausiai užduodamas klausimas yra " kaip skaičiuojama pastolių nuomos kaina ? ", todėl trumpai nortumėm apie tai papasakoti. UAB " ESBALTIC" skaičiuoja siekiamą darbininko aukštį dirbant su pastoliais. Jei jūs stovite ant dviejų metrų aukščio esančio pakloto, Jūsų siekiamas aukštis yra keturi metrai. Kaikurie užsakovai dėl to piktinasi sakydami, jok pastolių kvadratūra turi būti skaičiuojama be paskutinio aukšto, bet darbo saugos reikalavimai aiškiai nurodo, jok paskutiniame aukšte turi būti apsauginiai porankiai, šoninės apsaugos ir kitos reikalingos pastolių dalys užtikrinančios saugų darbą objekte. Todėl komplektuojant paskutinį aukštą reikia lygiai taip pat kaip ir visus kitus žemiau esančius pastolių aukštus.

Pastolių nuomos kainos 2016 metų sezonui už kvadratinį metrą mėnesiui.

MėnuoFasadiniai pastoliai
nuomos kaina m2. mėnesiui EUR
Moduliniais pastoliai
nuomos kaina m2. mėnesiui EUR
Sausis 2,0 3,0
Vasaris 2,0 3,0
Kovas 2,0 3,0
Balandis 2,5 3,5
Gegužė 2,5 3,5
Birželis 2,5 4,0
Liepa 3,0 4,0
Rugpiūtis 3,0 4,0
Rugsėjis 3,0 4,0
Spalis 3,0 4,0
Lapkritis 2,5 3,5
Gruodis 2,0 3,0

Visos kainos nurodytos be PVM ir pastolių pristatymo į objektą. Minimalus užsakymo dydis 100 EUR. be PVM

Fasadiniai pastoliai

Fasadinių pastolių nuoma

Fasadinių pastolių nuoma Jūsų objekte bus reikalinga visuomet jei naujas namas pastatytas ir reikalinga apšiltinti fasadą, atlikti stogo pakalimus, o gal pas jus reikia atlikti einamajį remontą aplink namo fasadą. Turime platų asortimentą vertikalių rėmų nuo pusės metro iki divejų metrų, kurie leis maksimaliai prisitaikyti prie sudetingesnių namo fasado konstrukcijų, kuomet bus reikalingi nestandartiniai pastolių išdėstymo sprendimai. Nuomodami fasadinius pastolius taip pat galime pasiūlyti pasirinkimą komplektuojant paklotus medinius arba plieninius.

Skaityti daugiau: Fasadinių pastolių nuoma
Moduliniai pastoliai

Modulinių pastolių nuoma

Moduliniai pleištiniai pastoliai (kitaip vadinami "mūrininkų" pastoliai, arba moduliniai pastoliai), skirti senamiesčių fasadų renovavimo darbams, taip pat  labai patogūs mūrijant namo sienas. Statybose šį pastolių grupė dažnai vadinama "mūrininkų" pastoliais.  Modulinių-pleištinių pastolių konstrukcija patogi. Pasinaudoję šiais pastoliais, lengvai įgyvendinsite įvairiausius architektūrinius sumanymus.  Net ir pačią sudėtingiausią statybinę idėją įgyvendinsite su moduliniais-pleištiniais, arba „mūrininkų“ pastoliais.

Skaityti daugiau: Modulinių pastolių nuoma