• Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • +370 638 90009

Pastoliai

Pastolių tipai

Pastolių tipai

Pastoliai vertinami statybose ir kaip įrankis ir kaip konstrukcija. Kaip mes bevadintumėme pastolius, ar vienaip ar kitaip, bet pradedant mūro darbais, toliau šiltinant pastatų fasadus, atliekant stogo pakalimus – su šia pastolių funkcija susidūręs kiekvienas statybininkas ir nieko naujo čia nepasakysime. Bet jei vertinsime pastolius kaip konstrukciją, tikrai šioje vietoje pastoliai taip pat susiradę sau nišą rinkoje. Jei tenka dalyvauti koncertuose, kurie yra po atviru dangumi, pamatysite po šio straipsnio, kad scena ir aplinkinės laikančios konstrukcijos padarytos taip pat iš modulinių pastolių. Jei aplankysite parodas, tiek Lietuvoje bei užsienyje, taip pat galite pastebėti modulinių pastolių konstrukcijas, tarnaujančias kaip lengvai ir greitai sumontuotos lauko terasos.

Skaityti daugiau: Pastolių tipai
Pastoliai ir istorija

Pastoliai ir istorija

Šiame skyriuje norėtumėm pateikti ir informaciją apie pastolių evoliuciją, archyvinius tekstus apie pastolius, pastolių istoriją, pastolių idomesnių nuotraukų ant tų pačių istorinių sienų. Kiek tai sėkmingai mums pavyko spręsti Jums.

Skaityti daugiau: Pastoliai ir istorija
Pastolių tinklelis

Pastolių tinklelis

Ne žolė ant žemės – o žalias, rodos žuvies nepagausi, o tinkleliu vadinasi - kas? Taip, tai pastolių tinklelis ! Spalva pastolių tinklelio gali būti ir nebūtinai žalia, bespalvės, mėlynos spalvos pasitaiko, bet kažkodėl populiaresnis pastolių tinklelis yra mūsų šalyje yra žalios spalvos.

Skaityti daugiau: Pastolių tinklelis