• Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • +370 638 90009

Nekilnojamas turtas arba kaip parduoti akivaizdžiai gerą prekę !

daugiaukstisUAB ES BALTIC  ne vienerius metus specializuojasi statybinių darbų sektoriuje. Taip pat užsiima nekilnojamo turto darbų kokybės patikra. Turime omenyje termonuotraukas, kurios leidžia patikrinti statinio sandarumo ir darbų kokybę, kiek tai įmanoma, visose jo vietose. Langai, stogas, sienos, pamatas – parodysim visas nekilnojamo turto vietas, per kurias teka pinigėliai be jokios pridėtinės vertės. Kodėl siūlome bendradarbiauti Jums ir kodėl tai vertinga paslauga Jūsų klientams :

1.  Nekilnojamo turto agentūros kiekvieną dieną siūlydamos ir parduodamos objektus, tokius kaip gyvenamieji namai, butai, kiti gyvenamosios paskirties objektai, susiduria su klausimu – „ kaip patikrinti arba įrodyti kokybę nekilnojamo turto, ypatingai statytų paskutiniais metais 2006-2009 ? “. Termonuotraukos atsakys į visus sandarumo klausimus nekilnojame turte.
2. Termonuotraukos parodys, tiek pardavėjui, tiek pirkėjui, ne tik namo išorės grožį, bet ir sienų, langų, stogo sandarumą. Tai leis drąsiai ir argumentuotai teigti apie pastato vertę ir apie jo kokybę šilumos laidumui. Kam reikalingas gražus ir brangus, bet nesandarus nekilnojamas turtas ?
3. Akivaizdus pranašumas objekto pardavime, kuomet vienas namas turi termografinius matavimus, kitas namas, tik teorinius šeimininkų „ įtikinėjimus“ apie „statybą sau“ apie kokybiškas medžiagas ir kokybiškai atliktus darbus.
4. Nekilnojamo turto agentūroms siūlome bendradarbiavimą. Paslaugos kainos vienos iš patraukliausių rinkoje, namo kaina prasideda nuo 100 eurų, buto kaina prasideda nuo 50 eurų. Kainos nurodytos be PVM. Gal būt galima tai vertinti, kaip papildomą paslaugą prie nekilnojamo turto vertinimo.
5. Darbus atlieka specialistai turintys 15 metų darbo praktiką nekilnojamo turto statyme. Tai reiškia, kad jūsų klientui ne tik bus nurodyta problema, bet ir bus paaiškinta kaip ją mažiausiais kaštais sutvarkyti. Sertifikuoti specialistai suprantantys tik termografą ir specialistai suprantantys termografą ir statybų ciklus – tai skirtingi žmonės. Mūsų specialistai yra praktikai statybose, todėl kokybiškai greičiau ras nekilnojamo turto potencialiai problematiškas vietas.
6. Nei vieni iki šiol meistrai, neginčijo mūsų darbo rezultatų ir mielai sutikdavo taisyti broką. Pagaliau tai ir daryti lengviau, kuomet matai trūkumus akivaizdžiai, o ne prielaidos ir spėliojimai. Po remonto rekomenduojame patikrinti dar kartą darbo rezultatus jau už simbolinę kainą.

Nekilnojamas turtas pastaraisiais metais buvo statomas skubiai. Kokybė dažnai nukentėdavo dėl laiko ir specialistų stokos, nes reikėjo nekilnojamo turto visiems, daug ir greitai. Juk nepaslaptis, kad Jūsų klientui svarbu ne tik nekilnojamo turto kaina, strateginė vieta, bet ir jos išliekamoji vertė. Jūsų rekomendacija turėti tiek pirkėjui, tiek pardavėjui, termonuotraukas objekto, įrodytų ne tik Jus kaip pardavėjo, bet ir kaip kompetentingo specialisto įvaizdį.

Todėl belieka tik pasikartoti, jok turint namo, buto termonuotraukas, kuriose akivaizdžiai matoma gera prekė  – ja parduoti lengviau ! Nekilnojamas turtas perkamas ilgam, todėl mūsų paslauga leis objektyviai įrodyti Jūsų siūlomų objektų ne tik išskirtinumą, bet ir kokybę.