• Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • +370 638 90009

 

nt.2.pastataiŽmonija išties evoliucionavo nuo nekilnojamo turto sukurto gamtos, kuomet pirmykščiai žmonės gyveno akmeniniuose urvuose, iki dabartinių plieno, stiklo, betono, silikato, cemento, gipso ir dar krūvos visokiausių natūralių, bei sintetinių medžiagų mišinio, išaugančio į mažą sodo namelį arba didingą dangoraižį. Vienaip ar kitaip visa tai vadinama šiuo laikinėje visuomenėje – nekilnojamas turtas.

Visais laikais, kuomet žmonės pradėjo burtis į bendruomenes išaugusias į kaimus vėliau į miestus, nekilnojamas turtas tapo ne tik užuovėja nuo sniego, saulės, vėjo ar kitų gamtos išdaigų, ar poilsio vieta, bet ir savotiška kiekvieno žmogaus, šeimos, giminės ar net miesto vizitine kortele, įvaizdžio dalimi ar kitaip tariant pasididžiavimu. Pastatų įvairovę formavo laikmetis arba žmonių žinios, kurias formavo laikmetį, klaidos, nauji mokslo pasiekimai. Taip, taip, nauji mokslo pasiekimai nekilnojame turte taip pat buvo svarbūs kaip ir statant Heopso piramidę prieš 2500 metų ir Gedimino ar Trakų pilį praėjus dar 1500 metų. Aišku pavadinti nekilnojamu turtu Heopso piramidę negalima, nors ir statinio masė įspūdinga, ir kilnojamu sodo nameliu šio statinio nepavadinsi, visdėlto tai faraono pomirtinio gyvenimo tarpinė vieta prieš patenkant į Anapilį. Bet nenukrypdami nuo temos apie nekilnojamą turtą gryžkime į mūsų šalį.

VilniusStatė pas mus ir Gediminaičiai ir Jogailaičiai ir Radvilos ir visi kiti didikai pastatus kurie iki šiol ir kaip nekilnojamas turtas ir kaip architektūros paveldas ir kaip pastatai kuriuose iki dabar yra muziejai ir vykdomi pobūviai, banketai ir kiti renginiai. O Trakų pilyje vasaros naktimis organizuojami renginiai kartu su pastato paslaptingumu aplamai net ir pastatą stačiusiems ir jame gyvenusiems pirmtakams Algirdui ir Kęstučiui, už jų nekilnojamą turtą išlikusį iki šių dienų, butų didelis pasididžiavimas už tvirtovės išlikusį grožį iki šių dienų. Tuomet statė ilgam. Iš akmenų, plytų, kalkių ir kiaušinių skiedinių sutvertos sienos išliko iki dabar. Tuomet negalėjo būt statinys netvirtas. Nekilnojamas turtas 11-17 amžių dar turėjo ne tik gyvenamosios, bet ir apsauginės paskirties funkcijas... Be jokios abejonės visais laikais nekilnojamo turto vertę ir aplamai statybas stipriai koregavo karai. Praeina per Europą Napoleono armija ar praeito amžiaus keli pasauliniai karai ir statybininkai darbo vėlei turi. Bet tie laikai po Europos Sąjungos sukūrimo pasibaigus antrajam pasauliniam karui baigėsi. Dabar išlikę dvarai, pilys, sodybos primena tik senolių požiūrį į praėjusių laikų statinius. Nors nereikia pamiršti senolių praeities ir patirties, dažnai šiomis dienomis patirtis nekilnojamo turto plėtojime bei statyboje naudinga ir šiandien.

Įmonė UAB ES BALTIC susieta su visomis statybų, vadinasi ir su nekilnojamo turto, vystymo  stadijomis. Nuomodami pastolius bei kitus įrankius kiekvieną dieną prisidedam prie vieno ar kito statinio eigos. Tai pat turime patirtį ne tik statant, bet ir tikrinant tai kas pastatyta. Šioje vietoje naudinga informacija bus apie termovizija, kurios pagalba bus matyti pastato vidiniai paslėpti defektai. Gal būt tai dėl skubos, o gal būt dėl nekompetencijos. Kita vertus, koksai jums skirtumas kodėl atsiradęs brokas? Jums svarbu kokią prekę jūs įsigyjate – kokybišką ar su mase defektų, kainuosiančių jūsų „svajonių“ nekilnojamam turtui papildomas išlaidas.

Pasiulymas nekilnojamo turto agentūroms